לא יפה להתנהג כך אל שכנים - עזרא ד' | דודו פלמה

מאת: כתיבה ועיבוד תמונה דודו פלמה ת.פרסום: 15/03/18
שתפו בפייסבוק שתפו בטויטר שתפו בגוגל פלוס שתפו בגוגל לינקדאין

 לֹא לָכֶם וָלָנוּ, לִבְנוֹת בַּיִת לֵאלֹהֵינוּ:


וַיִּשְׁמְעוּ צָרֵי יְהוּדָה וּבִנְיָמִן: כִּי בְנֵי הַגּוֹלָה בּוֹנִים הֵיכָל לַיהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל. ב וַיִּגְּשׁוּ אֶל זְרֻבָּבֶל וְאֶל רָאשֵׁי הָאָבוֹת, וַיֹּאמְרוּ לָהֶם נִבְנֶה עִמָּכֶםִּ כי כָכֶם נִדְרוֹשׁ לֵאלֹהֵיכֶם; ולא (וְלוֹ) אֲנַחְנוּ זֹבְחִים, מִימֵי אֵסַר חַדֹּן מֶלֶךְ אַשּׁוּר הַמַּעֲלֶה אֹתָנוּ, פֹּה. ג וַיֹּאמֶר לָהֶם זְרֻבָּבֶל וְיֵשׁוּעַ וּשְׁאָר רָאשֵׁי הָאָבוֹת לְיִשְׂרָאֵל לֹא לָכֶם וָלָנוּ, לִבְנוֹת בַּיִת לֵאלֹהֵינוּ:

ומבאר ר` עובדיה מברתנורא: "וכן הוא מפורש על ידי עזרא - כשרצו הכותים לסייען ושלחו להם נבנה עמכם כי ככם נדרוש לאלהיכם, מה השיבו להם, לא לכם ולנו לבנות בית בשותפות לאלהינו, ולכם אין חלק וצדקה וזכרון בירושלים"

בימים ההם בזמן הזה
------------------------
היכל התרבות בקרית ארבע חברון הינו אולם חדיש, מרווח ונוח עם איכויות אקוסטיות מעולות. באולם 383 מושבים אשר מתוכננים כך שיאפשרו ראיה מושלמת של המתרחש על הבמה.

כל זאת מאפשר ליהנות מחוויית צפייה יוצאת דופן, כאן, קרוב לבית, ללא פקקים ועם חנייה חופשית.

היכל התרבות משרת את תושבי קרית ארבע חברון ויישובי הסביבה אשר מגיעים ונהנים ממגוון גדול של אירועי תרבות בניהם הצגות, מופעים, סרטי ילדים, הרצאות, טקסים ממלכתיים ערבי משוררים ועוד. אנו מארחים על בימת היכל התרבות את מיטב האומנים מתחום הבידור, המוסיקה ומחוייבים להביא לקהל לקוחותינו, מבוגרים וילדים כאחד אירועי תרבות חינוכיים, מגוונים, איכותיים וברמה הגבוהה ביותר. 
ליהודים בלבד! אלא מה! 
----------------------------------------
בצילום: כרזה, `הדיבוק` של הבימה בהיכל התרבות בקרית ארבע